Ładowanie strony ...Start
Mapa dojazdu
Zadzwoń
Facebook
Instagram
Nasz zespół
O nas
Nasz zespół
Now
Konsultacja stomatologiczna
Konsultacja
Konsultacja stomatologiczna
Now
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Now
Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe
Now
Profilaktyka
Profilaktyka
Profilaktyka
Now
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna
Now
Protetyka
Protetyka
Protetyka
Now
Implanty zębowe
Implanty
Implanty zębowe
Now
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
Now
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Now
Rentgen zębów
Rentgen zębów
Rentgen zębów
Now
Usuwanie kamienia
Usuwanie kamienia
Usuwanie kamienia
Now
Badania laboratoryjne
Diagnostyka
Badania laboratoryjne
Now
Cennik
Cennik
Cennik
Now
Galeria naszych prac
Galeria prac
Galeria naszych prac
Now
Kontakt
Kontakt
Kontakt
Now
Dentysta przy tablicy
Video Blog
Umów wizytę:502 04 02 01
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów

Wybielanie zębówCzęstochowa

Przebarwienia oraz ciemniejszy odcień zębów są źródłem wielu kompleksów związanych z uśmiechem. Na szczęście decyzja o przeprowadzeniu zabiegu wybielania zębów pomoże skutecznie się ich pozbyć.

Powierzenie swojego uśmiechu w ręce specjalistów daje gwarancję, że jego odcień zostanie profesjonalnie dobrany do karnacji i urody Pacjenta. Dzięki temu zęby będą wyglądać pięknie, jednak wciąż naturalnie. Nowy, bielszy uśmiech potrafi diametralnie odmienić życie człowieka otwierając go na świat i nowe znajomości. Warto dać sobie tę szansę i nie odkładać decyzji o zabiegu.

Barwa zębów w dużej mierze uwarunkowana jest indywidualnymi cechami oraz stylem życia i żywienia, jakie prowadzi konkretna osoba. Na szczęście – dzięki zdobyczom współczesnej stomatologii – nieestetyczną barwę zębów można trwale zmienić w gabinecie. Piękne zęby, to białe zęby


Nie czekaj!
Zadzwoń już teraz, aby umówić termin wizyty i cieszyć się nowym bielszym uśmiechem.
Jedynie najlepsze rozwiązania są wystarczająco dobre!
WYBIELANIE ZĘBÓW - Cennik
Wybielanie jakie stosujemy w placówce dzięki najnowocześniejszej lampie do wybielania daje bardzo dobry efekt estetyczny. Dodatkowo zabieg nie daje dolegliwości nadwrażliwośći po zabiegowej. Jeżeli zależy Ci pacjencie na śnieżnobiałym uśmiechu zapraszamy serdecznie.
Wybielanie jedno wizytowe lampą FLASZ 3-etapowe jednowizytowe.
2 000,00

Wybielanie zębów
Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonanych przez nas prac:
Szukasz placówki, która oferuje wybielanie zębów w Częstochowie? W Kowalikowie Stomatologia przeprowadzamy profesjonalne wybielanie zębów, którego efekty utrzymują się przez długi czas.


Co powoduje powstawanie przebarwień na zębach?

Przebarwienia na zębach mogą być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Plamki, które pojawiają się na zębach lub całkowita zmiana koloru mogą być spowodowane tym, co ląduje na naszym talerzu. Dieta ma bardzo duży wpływ na barwę zębów. To dlatego, że wiele produktów spożywczych zawiera silne barwniki pochodzenia naturalnego lub syntetycznego. Mają one zdolność zmieniania koloru zębów. Szczególnie niebezpieczne w tej kwestii są pokarmy i napoje bogate w czerwone, niebieskie i brązowe barwniki. Należą do nich np. owoce leśne, czerwone wino, a także kawa i herbata. Zęby często przebarwiają się też u osób, które są nałogowymi palaczami papierosów. Warto zwrócić uwagę także na to, że niekorzystny odcień zębów nie zawsze jest kwestią złych wyborów Pacjentów. Często z tego typu problemem borykają się ludzie, u których zdiagnozowane zostały zaburzenia hormonalne, lub osoby przyjmujące niektóre leki. Większości przebarwień można jednak skutecznie się pozbyć decydując się na zabieg wybielania w gabinecie.


Wybielanie w gabinecie stomatologicznym gwarancją komfortu i bezpieczeństwa

Wiele osób testuje domowe sposoby na wybielanie zębów, nie zdając sobie z tego sprawy, jak jest to dla nich niebezpieczne. Substancje wybielające mają bardzo silne działanie. Biorąc pod uwagę, że szkliwo jest bardzo delikatne, środków wybielających należy używać z dużą ostrożnością. Powszechnie dostępne pasty i żele wybielające, często pozbawione są szczegółowych informacji na temat stężeń substancji czynnych i mogą zawierać zbyt wiele drobinek ścierających. Ich długotrwałe używanie rodzi ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów i osłabienia ich kondycji. Na skutek niewłaściwego używania produktów wybielających na własną rękę można nabawić się poważnych problemów stomatologicznych. W przypadku zabiegu wybielania zębów w gabinecie nie ma takiego problemu. Cała procedura jest w pełni bezpieczna i odbywa się pod okiem lekarza. Oczywiście zabieg wybielania zębów poprzedza konsultacja stomatologiczna. Podczas niej dentysta ocenia stan zębów Pacjenta i decyduje, czy nie występują przeciwwskazania do wykonania procedury wybielania. 

W Kowalikowie Stomatologia do przeprowadzenia pełnego zabiegu wybielania wystarczą zaledwie dwie sesje. Stosowana przez nas metoda, w odróżnieniu od domowych sposobów, jest niezwykle efektywna i w pełni bezpieczna. Zęby można wybielić nawet o kilka odcieni, bez ryzyka uszkodzenia szkliwa i wystąpienia nadwrażliwości. Po zabiegu szczegółowo instruujemy Pacjenta, jakich zaleceń powinien przestrzegać, by nowy odcień zębów utrzymał się jak najdłużej. Kluczem jest tutaj odpowiednia tzw. „biała dieta” i wystrzeganie się palenia papierosów. Efekty wybielania utrzymują się zazwyczaj od kilku do kilkunastu miesięcy. Jeśli Pacjent zauważy, że jego uśmiech ponownie zaczyna ciemnieć istnieje możliwość przeprowadzenia ponownego zabiegu podtrzymującego efekty kuracji.
Lokalizacja
Kowalikowie STOMATOLOGIA
ul. św. Rocha 155
42-202 Częstochowa
NIP 9222693356

Rejestracja telefoniczna:
+48 502 040 201
Godziny rejestracji:
7:30-19:00
Poniedziałek - Piątek Kowalikowie MED
Copyright
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!

Copyright © 2020-2024 Kowalikowie STOMATOLOGIA
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl