Ładowanie strony ...Start
Mapa dojazdu
Zadzwoń
Facebook
Instagram
Nasz zespół
O nas
Nasz zespół
Now
Konsultacja stomatologiczna
Konsultacja
Konsultacja stomatologiczna
Now
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Now
Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe
Now
Profilaktyka
Profilaktyka
Profilaktyka
Now
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna
Now
Protetyka
Protetyka
Protetyka
Now
Implanty zębowe
Implanty
Implanty zębowe
Now
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
Now
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Now
Rentgen zębów
Rentgen zębów
Rentgen zębów
Now
Usuwanie kamienia
Usuwanie kamienia
Usuwanie kamienia
Now
Badania laboratoryjne
Diagnostyka
Badania laboratoryjne
Now
Cennik
Cennik
Cennik
Now
Galeria naszych prac
Galeria prac
Galeria naszych prac
Now
Kontakt
Kontakt
Kontakt
Now
Dentysta przy tablicy
Video Blog
Umów wizytę:502 04 02 01
Implanty
Implanty

Implanty zęboweCzęstochowa

Implanty stomatologiczne (zwane także trzecimi zębami) są bardzo komfortowym i wysoce estetycznym uzupełnieniem braków zębowych. Dzięki nim Pacjent może bez ograniczeń korzystać z życia i szeroko się uśmiechać.

Czym są implanty zębowe?

Implant zębowy jest nowoczesnym rozwiązaniem, które umożliwia bezpieczne i trwałe uzupełnianie braków w uzębieniu. Tytanowy lub cyrkonowy wszczep ma kształt stożka. Umieszczony w kości implant wraz z upływem czasu zrasta się z nią i przejmuje naturalne funkcje utraconego zęba.

Implant jest sztucznym korzeniem zębowym, ale dla osiągnięcia estetycznego efektu wizualnego, niezbędna jest także rekonstrukcja korony zęba. By wiernie odtworzyć jej wygląd, do osadzenia na implancie używa się koron protetycznych. Implanty stomatologiczne doskonale nadają się do uzupełniania zarówno pojedynczych, jak i rozległych braków zębowych.

W Kowalikowie Stomatologia doświadczeni implantolodzy zmieniają uśmiechy na lepsze :)


Nie czekaj!
Zadzwoń już teraz, aby umówić termin wizyty u implantologa.
Jedynie najlepsze rozwiązania są wystarczająco dobre!
IMPLANTY I PROTETYKA STAŁA - Cennik
Implantoprotetyką i chirurgią implantologiczną zajmujemy się od początku Stomatologii Rodzinnej a teraz Kowalikowie Stomatologia. Wieloletnie doświadczenie i stałe podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach gwarantuje że przedstawiamy Państwu najlepsze rozwiązania na dzień obecny. Staramy się maksymalnie wysłuchać i wdrożyć Państwa oczekiwania do pracy protetycznej. Specjalizujemy się w odbudowach pełnołukowych tzn kompleksowych pracach które dają wysoki efekt estetyczny i funkcyjny. Zabiegi zawsze są bezbolesne z zabezpieczeniem uśmiechu pomiędzy wizytami. Gwarantujemy idealny dobór koloru, podpisujemy się zawsze pod uśmiechami w kolorach naturalnych dobranych do fizjonomii pacjenta chociaż na życzenie również wykonamy pracę w tonacji popularnego dzisiaj " " Hollywood smile " tzn białej. Współpraca z najlepszymi technikami powoduje że wspólnie dąrzymy do idelnego uśmiechu zachowującego kanony wykonywania protetycznych uzupełnień. Drogi Pacjencie gwarantujemy że w końcu zaczniesz się uśmiechać. Zapraszamy
- korona porcelanowa na metalu
1 500,00
- korona porcelanowa na podbudowie tlenku cyrkonu
1 800,00
- implantacja systemami premium
3 000,00
- odsłonięcie implantu ze śrubą gojącą
300,00
- korona na implancie / podbudowa tlenku cyrkonu/
3 000,00
- protezy ruchome
od 2 200,00
- licówka
2 000,00
- proteza elastyczna / akron,nylon/
od 2 500,00
- prace hybrydowe na implantach i własnych zębach oraz prace tylko na implantach wyceniane są indywidualnie.
0,00
-korona tymczasowa
300,00
-usunięcie wkładu koronowo-korzeniowego lub włókna szklanego
od 300,00
-cementowanie korony wykonanej w innym gabinecie
200,00
-usunięcie korony /mostu/
od 400,00

Implantoprotetyka
Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonanych przez nas prac:Implanty zębowe wykonuje się na potrzeby stomatologii z biozgodnych surowców, które nie wywołują u Pacjenta reakcji alergicznych i łatwo poddają się osteointegracji. Implanty to recepta na piękny i pełny uśmiech, który nie starzeje się z biegiem lat.


Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębowe?

Implanty mają wiele cech, które przemawiają na ich korzyść i skłaniają Pacjentów do zdecydowania się właśnie na to konkretne rozwiązanie protetyczne. Pierwszym i zauważalnym gołym okiem efektem po zabiegu wszczepienia implantów, jest wyraźna poprawa wyglądu Pacjenta. Znika problem z zapadniętymi policzkami, twarz odzyskuje swój dawny, pełny kontur, a biały, kompletny uśmiech odmładza i jest powodem do dumy.

Poza walorami estetycznymi zabieg implantacji niesie za sobą szereg pozytywnych skutków zdrowotnych i psychologicznych. Jednym z najistotniejszych jest to, że implanty wszczepione w odpowiednim momencie — najlepiej jak najszybciej po ekstrakcji lub utracie zęba — zapobiegają zanikowi kości. Ponadto, ułatwiają spożywanie i przeżuwanie pokarmów, eliminując problemy gastryczne i przywracając prawidłowy rozkład sił żucia. Zastosowanie wszczepów pozwala także pozbyć się nabytych wad wymowy. Implanty zdecydowanie ułatwiają zachowanie higieny, ponieważ w odróżnieniu od protez, nie trzeba o nie specjalnie dbać. W zupełności wystarczy klasyczna rutyna pielęgnacyjna i regularne wizyty u stomatologa.

Uśmiech odmieniony dzięki implantom zębowym skutecznie podnosi też samoocenę Pacjenta i podbudowuje jego poczucie własnej wartości. Piękne zęby ułatwiają także nawiązywanie kontaktów interpersonalnych i dodają pewności siebie w codziennych sytuacjach.


Jak przebiega proces implantacji?

Wstępem do leczenia implantologicznego jest konsultacja specjalistyczna. Podczas niej lekarz zasięga informacji dotyczących ogólnego stanu zdrowia, stylu życia Pacjenta, a także dokładnie zapoznaje się z jego problemem oraz oczekiwaniami. Przeprowadza również badanie, w którego trakcie ocenia stan zębów, kości i tkanek miękkich w jamie ustnej Pacjenta. Implantolog może zlecić też przeprowadzenie dodatkowych badań diagnostycznych, które pozwolą lepiej zaplanować zabieg. W gabinecie sporządzana jest również dokumentacja fotograficzna, która pozwala zachować obraz stanu wyjściowego zgryzu Pacjenta i porównać go z efektami. Na podstawie wszystkich zebranych informacji opracowywany jest szczegółowy plan leczenia.

Następnie można przystąpić do realizacji założeń i celów postawionych na wcześniejszych wizytach, podczas których powstał plan leczenia. Sam przebieg procedury implantacyjnej może się nieco róznić w zależności od rodzaju zastosowanych implantów. W każdym przypadku podczas leczenia w naszym centrum stomatologii stosujemy bezpieczne znieczulenie, które podnosi komfort Pacjenta i eliminuje niepotrzebny stres związany z ewentualnym bólem. W trakcie zabiegu implant wszczepiany jest w tkankę w jamie ustnej Pacjenta. Następnie implant zrasta się z kością, a po zakończeniu procesu osteointegracji można na nim osadzić koronę protetyczną. Leczenie implantologiczne, jak i same zabiegi są zazwyczaj bezpieczne i charakteryzuje je brak jakichkolwiek skutków ubocznych.

U większości Pacjentów proces rekonwalescencji trwa kilka tygodni. W tym czasie należy ściśle stosować się do zaleceń lekarza związanych z prowadzonym stylem życia i higieną jamy ustnej oraz zębów.


Jakie rozwiązania implantologiczne stosujemy w naszym gabinecie?

W naszym gabinecie stosujemy nowoczesne rozwiązania implantologiczne, które gwarantują maksymalną skuteczność leczenia i wysoką estetykę. Podczas zabiegów z zakresu implantologii wykorzystujemy systemy tioLogic, MIS i OBI. Oferujemy także pełne spektrum okołoimplantacyjnych zabiegów chirurgicznych. W cenie gwarantujemy pełną opiekę pozabiegową, dwie wizyty kontrolne oraz zdjęcie szwów.

Informacji dotyczących cen zabiegów implantologicznych można zasięgnąć, zapoznając się z naszym cennikiem. W przypadku prac, które wymagają wszczepienia większej liczby implantów, koszty, które Pacjent poniesie za poszczególne zabiegi i leczenie wyceniamy indywidualnie.


Kiedy warto zdecydować się na wszczepienie implantów?

Implanty zębowe polecamy szczególnie Pacjentom, którzy mają problemy z korzystaniem z klasycznych protez i oczekują trwałego oraz wysoce estetycznego efektu. Implanty można zastosować u Pacjentów w każdym wieku, pod warunkiem, że zakończył się proces wzrostu kości. Ze względu na to ograniczenie, w praktyce implanty zębów można wszczepiać tylko u osób, które ukończyły 18 lat.
Lokalizacja
Kowalikowie STOMATOLOGIA
ul. św. Rocha 155
42-202 Częstochowa
NIP 9222693356

Rejestracja telefoniczna:
+48 502 040 201
Godziny rejestracji:
7:30-19:00
Poniedziałek - Piątek Kowalikowie MED
Copyright
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!

Copyright © 2020-2024 Kowalikowie STOMATOLOGIA
Ładowanie strony: 0.02 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl