Ładowanie strony ...Start
Mapa dojazdu
Zadzwoń
Facebook
Instagram
Nasz zespół
O nas
Nasz zespół
Now
Konsultacja stomatologiczna
Konsultacja
Konsultacja stomatologiczna
Now
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Now
Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe
Now
Profilaktyka
Profilaktyka
Profilaktyka
Now
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna
Now
Protetyka
Protetyka
Protetyka
Now
Implanty zębowe
Implanty
Implanty zębowe
Now
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
Now
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Now
Rentgen zębów
Rentgen zębów
Rentgen zębów
Now
Usuwanie kamienia
Usuwanie kamienia
Usuwanie kamienia
Now
Badania laboratoryjne
Diagnostyka
Badania laboratoryjne
Now
Cennik
Cennik
Cennik
Now
Galeria naszych prac
Galeria prac
Galeria naszych prac
Now
Kontakt
Kontakt
Kontakt
Now
Dentysta przy tablicy
Video Blog
Umów wizytę:502 04 02 01
Chirurgia stomatologiczna
Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologicznaCzęstochowa

W Kowalikowie Stomatologia wykonujemy pełen zakres zabiegów chirurgicznych:

 • Chirurgicznej ekstrakcji zębów — w trakcie zabiegu lekarz przy użyciu odpowiednich narzędzi usuwa ząb i dokonuje oczyszczenia tkanek z pozostałości zmian zapalnych. Bardzo często w toku procedury chirurgicznej usuwane są ósemki, zwane także zębami mądrości.
 • Resekcji zębów — polega na stworzeniu okienka kostnego znajdującego się w okolicy wierzchołka korzenia zęba i zlikwidowaniu wszelkich zmian zapalnych.
 • Zabiegu zamknięcia połączeń ustno-zatokowych — powstanie przetoki jest częstym powikłaniem po zabiegu usunięcia zęba. Zabieg polega na wycięciu fragmentu dziąsła i przesunięcie go w takie położenie, by stanowił on zamknięcie otworu do zatoki, powstałego wskutek wyrwania zęba.
 • Plastyki wyrostka — zabieg ten ma na celu nadanie właściwego kształtu błonie śluzowej i podłożu kostnemu, w taki sposób, aby proteza utrzymywała się w odpowiednim miejscu i nie przeszkadzała Pacjentowi w normalnym funkcjonowaniu.
 • Ekstrakcji zębów zatrzymanych — o zębach zatrzymanych mówimy wówczas, gdy nie wyrżnęły się nad powierzchnię dziąsła, lub kiedy ich korony są widoczne tylko częściowo. Ze względu na szereg negatywnych skutków zdrowotnych i nieprzyjemnych objawów zęby zatrzymane najczęściej kwalifikują się do chirurgicznego usunięcia.
 • Odsłonięcia zębów zatrzymanych pod aparat stały — w przypadku niektórych Pacjentów jest to niezbędna procedura poprzedzająca wdrożenie leczenia ortodontycznego.
 • Hemisekcji — czyli zabiegu wycięcia fragmentu korzenia i korony, a następnie poddanie ich odbudowie. Hemisekcję wykonuje się np. w przypadku uszkodzeń korzeni, które nastąpiły na skutek uszkodzeń mechanicznych, zaawansowanej próchnicy, czy źle przeprowadzonego leczenia kanałowego.


Nie czekaj!
Zadzwoń już teraz, aby umówić termin wizyty u sprawdzonego chirurga dentysty.
Jedynie najlepsze rozwiązania są wystarczająco dobre!
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA - Cennik
Drogi pacjencie jeżeli boisz się zabiegu usunięcia / ekstrakcji/ to trafiłeś do odpowiedniego gabinetu. Gwarantujemy w 100 % bezbolesny zabieg. Czas jaki zawsze poświęca doktor na zabieg gwarantuje że wykonany jest bardzo dokładnie. Wypracowane procedury, sposoby, zabezpieczenie sprzętowe i długoletnie doświadczenie daje sukces w usunięciu oraz bezpieczną i spokojną rekonwalescencję pozabiegową. Misja jaką pełnimy i postawione przed sobą wymagania powoduje że bardzo ważne jest dla nas samopoczucie pacjenta podczas zabiegu oraz po nim.
- znieczulenie w trakcie zabiegów
bezpłatnie
Usunięcie zęba stałego
od 250,00
Usunięcie zęba z separacją korzeni lub dłutowaniem
od 350,00
Chirurgiczne usunięcie korzeni pozostawionych w kości lub dokończenie ekstrakcji rozpoczętej w innym gabinecie
od 400,00
Usunięcie ósemki (nie zatrzymanej w kości) z zaopatrzeniem chirurgicznym
od 600,00
Chirurgiczne usunięcie zębów ósmych zatrzymanych
od 800,00
- wizyty kontrolne po zabiegu
bezpłatnie
- zdjęcie szwów
bezpłatnie
-zdjęcie szwów po zabiegu wykonywanym w innym gabinecie
150,00Zdarzają się przypadki, kiedy Pacjent, ze względu na występujące dolegliwości, wymaga interwencji chirurgicznej. W takiej sytuacji powinien powierzyć zdrowie swoich zębów i innych tkanek w jamie ustnej w ręce doświadczonego chirurga stomatologicznego. Takiego specjalistę (chirurg szczękowy) można znaleźć w naszym gabinecie. W Kowalikowie Stomatologia w Częstochowie dysponujemy nowoczesnym sprzętem i podejmujemy się wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.


Jaki jest przebieg interwencji chirurgicznych?

Wiemy, że wielu Pacjentów odczuwa poważny stres związany z wizytą u dentysty. W efekcie często drobne problemy, czy infekcje z biegiem czasu przeradzają się w poważny problem, który wymaga podjęcia leczenia operacyjnego. Pierwszym etapem jest wnikliwa diagnostyka i badanie, które ma na celu określenie rodzaju, stopnia zaawansowania problemu i stanu zębów, kości oraz tkanek miękkich w jamie ustnej Pacjenta.

Na kolejnych etapach każda interwencja chirurgiczna przebiega nieco inaczej, jednak we wszystkich przypadkach staramy się realizować naszą misję leczenia bez bólu, gwarantując znieczulenie komputerowe w cenie zabiegu. Stosujemy bezprzewodowy, komputerowy system znieczulenia Calaject i strzykawkę do znieczuleń śródwięzadłowych Citoject. Wykorzystanie fizjodyspensera gwarantuje najwyższą precyzję wykonywanych zabiegów.

Operacje chirurgiczne wykonują w naszym gabinecie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.


Nasze standardy leczenia

Podczas przeprowadzania zabiegów chirurgicznych kierujemy się najwyższymi standardami, wśród których możemy wymienić takie jak:

 • Nowoczesna i szeroka diagnostyka — która umożliwia nam dostosowanie planu leczenia indywidualnie dla konkretnego Pacjenta i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zabiegu.
 • Długofalowy plan leczenia — nie poprzestajemy tylko na zabiegu chirurgicznym i wyeliminowaniu konkretnego problemu. Na potrzeby Pacjenta tworzymy długofalowy plan leczenia, obejmujący także działania z zakresu innych gałęzi stomatologii (np. implantologia, protetyka, ortodoncja).
 • Leczenie bez bólu — bezbolesne leczenie to większy komfort zarówno dla Pacjenta, jak i lekarza, który podejmuje się wykonania zabiegu. W naszym gabinecie koszt znieczulenia komputerowego jest wliczony w cenę zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej.
 • Atmosfera przyjazna Pacjentowi – bardzo ważne jest dla nas, by wizyta w naszym gabinecie była dla Pacjenta pozytywnym doświadczeniem. Nasz personel na każdym etapie leczenia otacza Pacjenta fachową opieką, wykorzystując ogromne pokłady empatii i pozytywnych emocji.
Lokalizacja
Kowalikowie STOMATOLOGIA
ul. św. Rocha 155
42-202 Częstochowa
NIP 9222693356

Rejestracja telefoniczna:
+48 502 040 201
Godziny rejestracji:
7:30-19:00
Poniedziałek - Piątek Kowalikowie MED
Copyright
Wykorzystywanie tekstów, materiałów graficznych oraz innych plików zawartych na stronie bez zgody autorów zabronione!

Copyright © 2020-2024 Kowalikowie STOMATOLOGIA
Ładowanie strony: 0.01 sec.
Wykonanie strony: Brewka.pl