Raty

Raty2020-05-25T13:26:26+00:00

Raty

Leczenie stomatologiczne na kredyt w Stomatologia Rodzinna.
Oprocentowanie u nas wynosi 0,7 % w skali miesiąca, to jest 8.4 % w skali roku.

Stomatologia Rodzinna proponuje Państwu alternatywę leczenia w rozłożeniu na bardzo przystępne raty. Współpracę w tym zakresie nawiązaliśmy z renomowanym i uznanym bankiem SANTANDER Consumer Bank S.A. Jednostka ta działała do niedawna pod nazwą AIG Bank Polska S.A. Atrakcyjna oferta kredytowa to tym samym możliwość szybkiej realizacji całego planu leczenia. Optymalne rozwiązanie na skorzystanie z pełnej gamy usług, proponowanych przez nasz gabinet.

Raty Santander
Medi Raty

Zadbaliśmy o skrócenie wszelkich formalności do minimum. Wszystko odbywa się u nas na miejscu.

Zasady w praktyce

Pierwszy krok to stawienie się na wizytę kontrolną, w trakcie której zostanie zaplanowany skrupulatny plan leczenia. Dowiedzą się Państwo, które działania są priorytetowe, a które metody okażą się z kolei najbardziej efektywne. Przedstawimy ponadto szczegółowy rozkład kosztów. Wstępny kosztorys zezwoli na podjęcie dalszych decyzji.

W przypadku zainteresowania z Państwa strony rozłożeniem płatności na raty, wysyłamy wniosek elektroniczny bezpośrednio do Santander. Pacjent wybiera konkretną opcję spłaty kredytu. Zatwierdzenie następuje w przeciągu 24h, jednakże najczęściej trwa to zaledwie kilka minut.

Przy podpisywaniu umowy kredytowej należy przedstawić następujące dokumenty:

  • dowód osobisty
  • inny dokument tożsamości honorowany przez banki, na przykład kartę stałego pobytu