Zakres usług

/Zakres usług
Zakres usług2020-09-24T13:35:00+00:00

Zespół Stomatologii Rodzinnej tworzą dentyści specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii.

Dzięki temu możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług. Ponadto gwarantujemy przyjazną atmosferę, nasi dentyści mają bardzo duże doświadczenie i potrafią odpowiednio podejść do każdego pacjenta. Nasze usługi to przede wszystkim bezbolesne i skuteczne leczenie zębów w zakresie stomatologii zachowawczej. W przypadku poważnych zmian wywołanych próchnicą stosujemy leczenie kanałowe, którego pacjenci bardzo często się obawiają. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszym gabinecie dentystycznym w Częstochowie pozwoli Państwu zapomnieć o jakimkolwiek stresie czy bólu. Używamy nowoczesnego sprzętu i stosujemy znieczulenie, więc mogą być Państwo absolutnie spokojni.

W zakres naszych usług wchodzi również implantologia stomatologiczna, która jest najskuteczniejszą i najbardziej komfortową dla pacjenta metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Nasi dentyści w Częstochowie specjalizują się również w protetyce, a także chirurgii – usuwanie zęba, w tym ósemek i wiele innych zabiegów, które związane są z różnymi dziedzinami stomatologii. Zapewniamy również zabiegi z zakresu profilaktyki, w tym profesjonalne czyszczenie zębów, usuwanie kamienia, higienizację oraz stomatologię estetyczną, w tym np. wybielanie zębów.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Stomatologii Rodzinnej – naszego gabinetu dentystycznego w Częstochowie.

Profilaktyka

Zapewniamy naszym pacjentom profilaktykę oraz higienizację zębów. Te zbiegi nie tylko „upiększają” nasz uśmiech, ale również przyczyniają się do utrzymywaniu zębów w zdrowiu przez dłuższy czas.

Konsultacje stomatologiczne

Konsultacje

Zapraszamy na konsultacje stomatologiczne z różnych zakresów stomatologii. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który w precyzyjny sposób umożliwia ocenę stanu zdrowia zębów i pozwala określić zakres ewentualnej pomocy stomatologicznej.

Implanty

Implanty

Jest to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie w przypadku braku pojedynczego lub kilku zębów. Zapewnia całkowity komfort użytkowania, ponieważ z powodzeniem zastępuje naturalne zęby.

Periodontologia

Periodontologia

Periodontologia jest dziedziną stomatologii zajmującą się profilaktyką chorób przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. W naszym gabinecie przeprowadzimy pełne badania i określimy sposób leczenia.

dental-care

Stomatologia zachowawcza

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje leczenie zachowawcze dla osób w każdym wielu. Zapraszamy dzieci oraz osoby starsze. Gdy jest to niezbędne, przeprowadzamy leczenie kanałowe. Zabiegi wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu. Zapewniamy profesjonalne podejście i miłą atmosferę.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

W naszym gabinecie wykonujemy większość zabiegów chirurgii stomatologicznej. Jeśli szukacie Państwo stomatologa, który bezboleśnie i bezstresowo przeprowadzi leczenie chirurgiczne zębów, to zapraszamy.

RTG

Diagnostyka radiologiczna

Dysponujemy nowoczesnym aparatem do prześwietleń zębów. Wykonujemy cyfrową diagnostykę zębów, niezbędna w nowoczesnym i skutecznym leczeniu stomatologicznym.

Stomatologia dziecięca w Częstochowie

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca jeszcze bardziej niż inne dziedziny stomatologii wymaga odpowiedniego podejścia do pacjenta.  Nowoczesne technologie leczenia zębów mlecznych umożliwiają całkowitą eliminację bólu.

Protetyka

Protetyka

Protetyka to dział w stomatologii zajmujący się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu.