O Nas

/O Nas
O Nas2020-10-27T10:09:12+00:00

Stomatologia Rodzinna to renomowany i nowoczesny gabinet dentystyczny w Częstochowie.

Jesteśmy dentystami z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w najlepszych klinikach na terenie Warszawy i Katowic. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje oraz rozszerzamy ofertę gabinetu dentystycznego, by dotrzymywać kroku zmianom zachodzącym w dziedzinie stomatologii. Doskonale wiemy, jak ważne w naszej branży są solidność i wysoka jakość. Dlatego też, dbamy o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w pracach naszego gabinetu.

Zapewniamy szeroką ofertę profesjonalnych usług dentystycznych. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, chirurgią, protetyką oraz implantologią stomatologiczną. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt i potrafimy odpowiednio podejść do pacjentów w każdym wieku. Mogą Państwo liczyć na wysoki standard leczenia, przyjemną atmosferę oraz korzystne ceny. Na wybrane usługi, jak np. protezy stałe i ruchome, pacjenci otrzymują gwarancję.

O pięknym uśmiechu marzy wiele osób. To symbol zdrowia i atrakcyjności. Jednak uzyskanie nieskazitelnego uśmiechu kojarzy się z bólem i dyskomfortem. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym zdecyduje o porzuceniu takich poglądów. Stosowane przez nas techniki znieczulające zapewniają bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów, w tym również leczenie kanałowe. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych specjalistów, a także zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, nawet najbardziej skomplikowane leczenie przebiega komfortowo dla pacjenta.

Chcemy, by odtąd dobry dentysta kojarzył się Państwu tylko ze zdrowymi i białymi zębami oraz bezbolesnym leczeniem i przyjemną, życzliwą atmosferą.

Nasi stomatolodzy Łukasz Kowalik oraz Monika Kowalik zapraszają do gabinetu dentystycznego Pacjentów w każdym wieku, od dzieci, po osoby starsze. Oferta obejmuje bowiem stomatologię dziecięcą, protetykę, leczenie chorób dziąseł, wstawianie implantów zębów i inne dziedziny stomatologii. W gabinecie dentystycznym Stomatologia Rodzinna pozostajemy do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

ZnanyLekarz Monika Kowalik
ZnanyLekarz Łukasz Kowalik
ikona opinie

Bardzo profesjonalna i przyjemna obsługa. Z gabinetu Pana doktora Kowalika wychodzi z uśmiechem. Leczenie skończyłam prawie rok temu, po tym czasie mogę stwierdzić, że nic złego się nie dzieje, plomby są na swoim miejscu. Dodatkowo mogę powiedzieć, że Pan doktor Kowalik dobrze doczyścił mojego zęba, któremu groziło leczenie kanałowe i obyło się na zwykłym leczeniu. Zdecydowanie mogę polecić usługi Pana doktora 🙂

Sylwia B

Profesjonalizm, dokładność najwyższa jakość i zadowolenie pacjenta na każdej płaszczyźnie. BEZBOLESNE leczenie to najważniejsze. Polecam.

Kasia_P

Doktor Kowalik to jeden z lepszych dentystów, u których byłem. Miłe przyjęcie, miła obsługa, ukierunkowanie na problem, ogólnie mówiąc fachowa obsługa za normalne pieniądze. Gabinet OK.

Zuza